Pastaruoju metu vis dažniau miesto butų ir privačių namų savininkai, norėdami sukurti palankiausias gyvenimo sąlygas savo namuose, kambario šildymui naudoja autonominį šildymą, pavyzdžiui, grindų šildymą.

Šildomų grindų pranašumai ya šie:

Efektyvumas ir patogumas. Šiltas grindų paviršius sukuria jaukumą ir komfortą kambaryje. Radiatorių skysčiai šildo patalpas, naudojant oro konversijos metodą, kuris gali suformuoti šaltąsias zonas. Grindinio šildymo sistema vienu metu veikia visą kambario plotą, tolygiai paskirstydama pašildytą orą.

Platus reguliavimo diapazonas. Šiuolaikinėse sistemose yra specialūs elektroniniai termostatai, leidžiantys labai tiksliai programuoti ir palaikyti patogų režimą.

Kompaktiškumas. Šiltos grindys kambaryje neužima papildomos vietos. Sistema paslėpta po grindų danga. Tai leidžia dekoruoti interjerą taip, kaip norite, neperkraunant jo nereikalingomis detalėmis.

Ilgas tarnavimo laikas. Atsižvelgiant į montavimo technologiją ir naudojant kokybiškas medžiagas, patikimos šiltos grindys gali tarnauti iki 50 metų.

Paprastas montavimas. Tai yra elektros sistemų pranašumas. Jų montavimui nereikia sutvarkyti specialaus pagrindo ar rėmo. Plokštės klojamos tiesiai po grindų danga, išsamios paslaugos admaservisas.lt

Apsauga. Šiltos grindys pasižymi aukštu saugumo laipsniu. Dėl konstrukcinių ypatybių ir paslėptos laikančiųjų elementų vietos nėra galimybės nudegti, kai liečiasi su jais. Patikimose elektros sistemose yra speciali apsauga nuo perkrovos ir gedimų.

Tačiau yra šiokių tokių apribojimų.
Grindų dangą gali būti naudojamos medžiagos, kurių šilumos perdavimo atsparumo koeficientas neviršija 0,15 W / m2K.
Kambario aukščio mažinimas. Įrengiant sistemas reikia pakelti grindų lygį iki 5-10 cm, atsižvelgiant į konkretų įrangos tipą.
Vandens grindų įrengimui bute reikia gauti leidimą.
Tačiau net ir dėl tam tikrų trūkumų šios sistemos nėra mažiau veiksmingos ir ekonomiškai perspektyvios, palyginti su tradiciniais patalpų šildymo įrenginiais.

Elektrinis grindininis šildymas leidžia išvengti dalies išlaidų palyginus su kitais šildymais, įranga kainuoja gerokai mažiau, montavimo darbai itin paprasti, todėl ir pigesni, o katilinė iš vis nėra reikalinga.