Išsirinkti tinkamus papuošalus ir priderinti juos prie mūsų stiliaus, asmenybės tipo ir išvaizdos nėra taip lengva, kaip gali atrodyti. Dideli apvalūs auskarai ar ilgi kabantys – kaip pasirinkti? Šiame straipsnyje aptarsime praktinius patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamus auskarus.

Kabantys auskarai

Šios formos auskarai yra tinkami aukšta kakta, harmoningos veido proporcijos ir šiek tiek išsikišęs smakras yra būdinga ovalaus veido formos savininkėms. Joms dažnai tinka dauguma auskarų modelių nuo minimalistinių, prigludusių prie pat ausies iki masyvių. Tačiau jei norima optimaliai sumažinti savo veidą ovalų veidą turinčioms moterims rekomenduojama vengti ilgų, siaurų kabančių auskarų ir siekti madingų didelių žiedo formos auskarų.

Ilgi auskarai

Skirtingai nuo ovalo, žema kakta yra apvalaus veido bruožas. Apvalus veidas pasižymi vienodu pločiu ir aukščiu. Tačiau tinkamo papuošalo pasirinkimo pagalba galima lengvai jį prailginti. Apvalių bruožų žmonės turėtų dėvėti ilgus, vertikalius auskarus. Šiuo atveju galima derinti net pečius siekiančius papuošalus. Apvalus veidas mėgsta geometrines, kampines papuošalų formas. Puikiai tinka trikampiai, kvadratai, stačiakampiai, o taip pat ir netaisyklingos formos, pavyzdžiui sparnai. Vengti derėtų ovalių formų auskarų.

Prie ausies prigludę auskarai

Platus skruostikaulis bei siauras smakras yra tipiški trikampio formos veido savininkių turėtojoms. Šioms moterims puikiai tiks paprasti, minimalistinio stiliaus prie ausies prigludę auskarai. Didelį tokių auskarų asortimentą galima apžvelgti auksoisparduotuve.lt. Žemyn platėjančių auskarų modeliai taip pat geras sprendimas. Norint optiškai patrumpinti trikampio formos veidą derėtų vengti ilgų, kabančių auskarų.

Ovalūs auskarai

Žmonės su aiškiais bruožais, plačia kakta ir iškilia žandikaulio linija turi kvadratinę veido formą. Geometriniai trikampiai, stačiakampiai, kvadratai tikrai netiks. Visi ovalių, paprastų bei klasikinių formų auskarai kvadratinės veido formos savininkams suteiks lengvumo ir gražiai sušvelnins veido bruožus.