Siekiant užtikrinti sklandžią komunikaciją bei greitą judėjimą iš taško A į tašką B, ne tik buities, bet ir verslo reikalais, automobilis gali praversti šiose situacijose. Kadangi ne visoms įmonėms yra nuolat reikalingas automobilis, tam yra sukurta ilgalaikė automobilių nuoma. Taigi šiame straipsnyje trumpai panagrinėsime automobilių nuomos privalumus nuosavam verslui.

Patogu ir greita

Ko gero sutiktų daugelis, jog nuomoti automobiliai įmonėse laviruoja darbo reikalais. Ar tai būtų personalo transportas, kelionės pas klientus ar jų pervežimas ar viso labo – privaloma priemonė be kurios darbo vykdymas paprasčiausiai nebūtų įmanomas.

Kiekvienas įmonės vadovas nuolat susiduria su galvosūkiu – kaip taupant įmonės išlaidas būtų galima aprūpinti visus savo darbuotojus tinkamomis transporto priemonėmis? Taip, visuomet yra opcija įsigyti automobilius visam laikui, tačiau ne visi tai gali sau leisti.

Praktiškas variantas, padedantis sutaupyti

Jei įmonė nėra didelio masto ir negeneruojanti labai didelio pelno, įsigyti 20-30 automobilių vien darbo reikalams gali būti pakankamai didelė našta. Na, o kur dar nuolatinė jų eksploatacinė priežiūra, remontas, draudimo aprūpinimas ir taip toliau. Juk viskas čia bus iš įmonės kišenės.

Ilgalaikė automobilių nuoma – sprendimas kurį renkasi vis daugiau įmonių. Nuomos įmonės dažnai siūlo didelį automobilių asortimentą kuris gali atitikti praktiškai visas paskirtis. Ar tai būtų nedideli hečbekai ar sedanai, o galbūt net mikroautobusai kuriuose tilps daug daiktų ar keleivių.

Kitas dalykas – pačios sąlygos. Nuomos įmonės ilgalaikiams klientams yra linkusios pasiūlyti labai patogias sąlygas tokiai nuomai. Kokios jos dažniausiai būna? Apie tai sekcijoje žemiau.

Stabilus mokestis

Visų pirmas automobilių nuomos įmonės savo klientams siūlo pastovaus mokesčio opciją. Pamirškite galvosūkius apie tai kiek jums kainuos automobilio eksploataciją, kadangi kiekvieną mėnesį jūs mokėsite tą patį, stabilų mokestį.

Tai yra idealu nedidelėms įmonėms, norinčioms tinkamai planuotis savo finansus kiekvieną mėnesį ir paprasčiausiai mėgautis kelionėmis.

Visos eksploatacinės išlaidos yra padengtos

Kitas dalykas yra padengtos eksploatacinės išlaidos. Visi žinome, jog laikas nuo laiko automobilį reikia prižiūrėti – keisti tepalus, keisti sezonines padangas ar pasirūpinti tam tikru remontu. Automobilių nuomos įmonės labai dažnai siūlo pasirūpinimą tokiais dalykais.

Tai reiškia, jog kažkas iš nuomos įmonės atvyks ir pasiims iš jūsų mašiną periodiniam tvarkymui, o vėliau vėl atveš ją atgal jūsų naudojimui. Tuo tarpu jūsų gaunate pakaitinį automobilį.

Nereikia rūpintis dėl draudimo

Galiausiai verta paminėti automobilių draudimą. Visi automobilių savininkai žino, jog KASKO draudimas – pakankamai brangus reikalas ir aprūpinti jais visos įmonės automobilius atsieitų tikrai nemažai. Nuomos įmonės jau iškart nuomoja automobilius su šiuo draudimu, o net ir įvykus incidentui jūs gausite pakaitinį automobilį.

Apibendrinimas

Straipsnyje aptarėme ilgalaikę automobilių nuoma ir tai ar ji apsimoka mažos įmone. Manome, kad tikrai taip, kadangi tai paprasčiausiai apsimoka kur kas labiau nei įsigyti jas pačiam.

Paruošta pagal sitango.lt informaciją.