Galvojate vietoje atostogų kitoje šalyje rinktis sodybą Lietuvoje? Kaimo turizmas dabar yra itin paklausus, nes sodybų šeimininkai šiuo metu siūlo itin plačias paslaugas. Tai liečia ne tik apgyvendinimą – sodybose dabar siūloma begalė pramogų. Kaimo turizmo sodybos dabar siūlo netgi mažesnes kainas. Jos priklauso nuo to, kokias pramogas siūlo sodybos šeimininkai, kokiuose apartamentuose tenka nakvoti. Jeigu sodybą renkatės būtent atostogoms, tuomet tai būtų vienas racionalesnių pasirinkimų. Mat, sodybose galima maloniai praleisti laiką sportuojant ar užsiimant kažkokia kita aktyvia veikla. Žinoma, mėgstantys pasyvų laisvalaikį taip turės ką veikti.

Kaimo turizmo sodybas siūloma rinktis dėl daugelio priežasčių. Viena svarbiausių – kaina. Kai tenka vykti į Palangą ar į kažkokį užsienio kurortą, tam tenka pasiruošti nemažą pinigų sumą. Kiekviena pramoga kainuoja gana brangiai. Tačiau kaimo turizmas pasižymi tuo, jog į kainą dažniausiai įskaičiuojama viskas. Tai reiškia, kad išsinuomojus vietą kažkurioje kaimo turizmo sodyboje, klientas gauna viską – nakvynę, maitinimą ir gali mėgautis įvairiomis pramogomis. Štai, Palangoje už viską tektų mokėti atskirai. Kaimo turizmo sodybas patartina rinktis tiems, kurie nori už mažą kainą puikiai praleisti laiką.

Kas liečia sodybų pasirinkimą, būtina žinoti, kad tikrai ne visose siūlomos aukščiausios kokybės paslaugos. Vienose sodybose gali būti daug paprastesni apartamentai. Kitose gali būti aukščiausios klasės miegamieji, kurie leis jums pasijusti lyg kokiame penkių žvaigždučių viešbutyje. Būtina žinoti, kad kuo prabangesni apartamentai, tuo didesnę nuomos kainą gali tekti mokėti. Lietuvoje kaimo turizmo sodybų skaičius yra nemažas, tad jums tiesiog reikės kruopščiai rinktis visus poreikius atitinkančias vietas.

Taipogi verta žinoti, kad kai kuriose sodybose labiau dėmesys skiriamas ne nakvynei, o pramogoms. Nenustebkite, jeigu sodybose gausite standartinius kambarius, nes galbūt tokiose vietose bus daugiau pramogų. Kaimo turizmo sodybas gyventojai renkasi tiek dėl ramybės, tiek dėl aktyvaus laisvalaikio. Mat, dauguma tokių poilsiui skirtų sodybų yra įsikūrusios prie pat ežerų ar upių, o tai reiškia, kad atvykus į vietą, galbūt bus galima pasiplaukioti baidarėmis ar kitomis priemonėmis.