Jau turbūt neįsivaizduojame savo kasdieninio gyvenimo be automobilio. Tad jis jau seniai nebėra prabangos prekė, bet būtinybė, ne tik nuvykti į darbą, bet ir visur kur prireikia. Be to, šiais laikais, turint automobilį galima ir papildomai užsidirbti. Jei neturite galimybės, įsigyti automobilį, visuomet galima greitai pasinaudoti autolizingo paslauga ir rasti geriausiai tinkamą pasiūlymą, neatsisakant savo įprasto gyvenimo būdo ir pragyvenimo lygio.

Pasinaudojus autolizingo paskola galima įsigyti tiek naują, tiek panaudotą automobilį. Taip pat, galima finansuoti ir naujam automobiliui priklausančią įrangą, aksesuarus ar atsargines dalis. O perkant naudotą automobilį, galima padengti ir remonto finansines išlaidas. Autolizingas yra suteikiamas neribojant nei transporto priemonės rūšies, jos gamybos metų ar pageidaujamo modelio.

Tad galima išsirinkti bet kokį automobilį, bet kurioje jų prekybos vietoje ir jį pirkti išsimokėtinai. Patogu tai, kad iškart po apmokėjimo tampate tos transporto priemonės savininku, nes nereikės automobilio įkeisti. Taip pat nereikalaujama turėti KASKO draudimo, tačiau rekomenduojama įsigyti papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Kokios yra autolizingo sąlygos? Jos yra visai paprastos, jums tereikia užpildyti paraišką ir pateikti asmens dokumentą (pasą ar tapatybės kortelę). Taip pat reikės pateikti sutikimą, tikrinti asmens duomenis bei jūsų kredito istoriją, kad įvertinti ar ši finansinė našta ir nauji įsipareigojimai, neviršija jūsų pajamų ir išlaidų balanso. Tam, kad gautumėte autolizingo pasiūlymą, jums nereikia pateikti automobilio pirkimo-pardavimo sutarties ar komercinio pasiūlymo. Tiesiog reikia žinoti kokia suma jums yra reikalinga.

Tad priklausomai nuo savo pajamų galite gauti autolizingo pasiūlymą, kurį galite išsimokėti per savo pasirinktą terminą, mokant nustatyto dydžio mėnesines įmokas. Turėkite omenyje, kad labai svarbu yra laiku vykdyti finansinius įsipareigojimus, nes nuo to priklausys jūsų galimybės skolintis ateityje.