Šis klausimas iš pirmo žvilgsnio gali sukelti papildomą klausimą: ar klausimu „kaip“ mintyje turite įsigijimo būdus, ar tiesiog nežinote, kaip išsirinkti? Tačiau nepaisant to, bet kuriuo atveju, šie klausimai yra aktualūs abu, todėl juos ir aptarkime.

Kalbant apie automobilio padangų įsigijimo būdus ir vietas, padangas galima įsigyti skirtingais būdais. Vieni patikimiausių – tai specializuotose fizinėse parduotuvėse arba internetu. Perkant padangas šiais būdais, rezultatas bus tas pats – jūs įsigysite norimą prekę, tiesa, galime aptarti kai kuriuos privalumus ir trūkumus.

Perkant tiesiogiai fizinėse parduotuvėse, galite gyvai pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais, kuris patars ir paaiškins skirtingų gamintojų ir parametrų skirtumus. Tačiau konsultavimo paslauga yra prieinama ir perkant padangas internetu. Jums tereikia užpildyti užklausos formą internetinėje parduotuvėje arba skambinti tiesiogiai ten pat nurodytais kontaktais. Atsakingas asmuo išsamiai paaiškint ir patars, padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkančias padangas jūsų automobiliui.

Be to, perkant internetu, kaina neretai būna žemesnė, dėl patiriamų mažesnių išlaidų parduotuvės išlaikymui. O įsigytos padangos yra pristatomos visoje Lietuvoje, nepriklausomai Vilniuje, Kaune ar kitame mieste esate.
Jeigu nežinote, kaip teisingai pasirinkti, visų pirma reikėtų pradėti nuo automobilio modelio ir ratų dydžio. Šiuos parametrus visuomet patogiai galite pasirinkti, jei nusprendėte padangas įsigyti internetu. Tuomet išsirinkti, kurios padangos jums yra reikalingos – žieminės, vasarinės ar universalios.

Galiausiai turėtumėte įvertinti ir savo finansines galimybes ir pagal tai pasirinkti techninius parametrus, kurie geriausiai atitinka jūsų galimybes ir poreikius. Vieni svarbiausių parametrų – tai padangos sukibimas su šlapia danga ir kuro sąnaudų efektyvumą, jie žymimi abėcėlės raidėmis. Jei aktualu, atkreipkite dėmesį ir į padangos keliamo triukšmo lygį, kuris žymimas decibelais.