Tiesa, šiais laikais kelionė lėktuvu yra daug greitesnė, ypač kai esi greitai gyvenančios visuomenės dalis, kur kiekviena minutė yra svarbi. Nepaisant to, kai kurie žmonės vis dar teikia pirmenybę tradiciniam keliavimo būdui – autobusu. Yra daugybė priežasčių, kodėl autobusai ilgai ir ilgai nenustos eksploatuoti, ir pažiūrėkime, kodėl!

Pigūs autobuso bilietai. Nors šiais laikais lėktuvo bilietus galite rasti juokingai mažomis kainomis, faktas yra tas, kad autobusų bilietai yra plačiau parduodami  ir yra daugiau išvykstančiųjų. Paprastai galite rasti bilietus su 50% nuolaida, taip pat nuolaidos vaikams, studentams ir senjorams. Kai pagalvoji, kiek pinigų sutaupei kelionėse autobusu, o ne, tarkime, keliaujant automobiliu (išlaidos degalams, rinkliavos išlaidos ir kt.), Tada beveik akivaizdu, kodėl autobusai yra ekonomiškiausias pasirinkimas.

Maitinimo lizdai ir „Wi-Fi“. Daugelis autobusų vežėjų pagaliau suprato, ko keleiviams labiausiai reikia keliaujant tolimais atstumais – maitinimo lizdą ir nemokamą internetą! Gerai pagalvojus, be autobusų, nėra jokios transporto formos, kuri suteiktų šią naudą. Jums nereikia jaudintis, ar akumuliatorius išseks, ar ne, ir jei jums sunku miegoti autobuse, tiesiog prisijunkite prie „Wi-Fi“ ir praleiskite žiūrėdami filmus. Kai tik pagaliau atvyksite į tikslą, jūsų telefonas bus visiškai įkrautas ir paruoštas fotografuoti nuotraukas. Nuostabu, tiesa?

Retkarčiais sustoja ir daro pertraukas. Kelionė dideliu atstumu gali būti vargo vakarienė, jei keliaujate traukiniu ar lėktuvu, ypač jei esate asmuo, negalintis per ilgai sėdėti. Tiesa, jūs vis tiek galite padaryti trumpą kelionę į vonios kambarį lėktuvu ar traukiniu, bet tai beveik viskas. Keliaudami autobusu, autobusų vairuotojai padaro keletą trumpesnių ir vieną ilgesnę pertrauką (apie 25 minutes), kad galėtumėte ištiesti kojas, paimti kavos puodelį ir greitai pavalgyti. Be to, kur kas paprasčiau naudotis tualetais degalinėje, kuriuos reguliariai valo valytojos, nei bandyti įsisprausti į tuos mažus tualetus lėktuvuose.