uab pirkimasNe visiems lemta būti verslininku – tokia frazė girdima nuolatos. Tačiau, pasak kai kurių ekspertų, netgi tie, kurie anksčiau su verslu neturėjo nieko bendro, gali sėkmingai jį sukurti, jeigu tik bus vadovaujamasi tam tikromis taisyklėmis. Žinoma, reikės ir drąsos, nes vis dėlto – sudėtingų sprendimų teks priimti ne vieną ir ne du. Akivaizdu, kad nemaža dalis naujų įmonių bankrutuoja dėl to, kad finansai valdomi netinkamai. Jie kruopščiai turi būti skaičiuojami nuo pat veiklos įteisinimo momento. Jau tada reikia žiūrėti kaip sumažinti išlaidas, jog veiklos įregistravimas nepareikalautų didelių piniginių lėšų. Tam į pagalbą neretai pasitelkiami tam tikri specialistai, o tiksliau – paslaugų teikėjai.

Minėti paslaugų teikėjai gali pasiūlyti įvairias paslaugas įmonėms – apskaitos tvarkymą, adreso suteikimą, įstatinio kapitalo formavimo paslaugą. Taipogi tokie paslaugų teikėjai siūlo konsultacija įmonių steigimo atvejais. Žinoma, svarbiausia – tokie paslaugų teikėjai ne tik padeda įkurti įmonę, bet taip pat gali jums pasiūlyti ją įsigyti vietoje registravimo. Į tai būtinai turėtų atkreipti dėmesį pradedantys verslininkai.

Matote, kai būna pati pradžia ir reikia sukti galvą kaip viską įteisinti, dažnai pasirenkamas brangiausia variantas – UAB steigimas savomis jėgomis. Tai kainuoja mažiausiai 2500 eurų. Galvojate, ar įmanoma išvengti tokios sumos ir turėti juridinį statusą? – be abejo, kad taip! Viskas ko reikia – kreiptis į minėtus paslaugų teikėjus. Jums reikėtų neregistruoti įmonės, jums tiesiog reikėtų ją įsigyti.

Paprasčiau kalbant, minėti paslaugų teikėjai turi ne vieną įmonę, kurią tiesiog parduoda už vos keletą šimtų eurų. Tai gerokai mažesnė suma ar ne? Tačiau, reikia pasidomėti ką perkate, nes tokiais atvejais įsigytos įmonės yra šiek tiek kitokios nei tos, kurios registruojamos pagal įprastas procedūras.

UAB pirkimas iš minėtų paslaugų teikėjų pasižymi tuo, kad sumokama gerokai mažesnė kaina. Bet, tuo pačiu yra keli niuansai. Vienas jų – įmonės pavadinimas jau yra parinktas ir jo pakeisit negalėsite. Kitas niuansas – banko sąskaitoje nėra įstatinio kapitalo sumos. Na ir trečias, mažiausiai reikšmingas – įmonė jau yra registruota tam tikru adresu. Perkant tokią įmonę, galima iš karot vykdyti veiklą, jeigu tik sutvarkomi visi kiti darbai.