Kurjerių paslaugos veikia visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje. Siuntas kurjeris paima iš jūsų namų ar oofiso ir greitai bei saugiai pristato gavėjams. Siuntos gali būti gabenamos: iš namų ar ofiso- gavėjui į rankas Lietuvoje, iš namų ar ofiso į artimiausius paštomatus Lietuvoje, iš jūsų  namų ar ofiso į paštus Lietuvoje, iš jūsų namų ar ofiso- gavėjo į rankas užsienyje. https://www.siuskpigiau.lt/apie-mus Siuntų pristatymo kainą galima sužinoti, siuntų kainos skaičiuoklėje. Kaina priklausys nuo pasirinktos paslaugos, šalies vietovės bei siuntos svorio ir dydžio.

Nestandartinės siuntos

Nestandartinė siunta turi būti tinkamai ir saugiai supakuota, ypač jei daiktas yra dūžtantis, lūžtantis arba besiformuojantis. Viskas kas nesupakuota į dėžes, gali būti saugiai supakuota į maišus, lagaminus ar kelioninius krepšius ir panašiai.

Siuntų sekimas

Kuomet jūsų prekių užsakymas yra surenkamas ir išsiunčiamas, yra siunčiamas elektroninis laiškas su patvirtinimu, kad siunta  jau pakeliui. Šiame laiške nurodomas siuntos sekimo numeris ir paaiškinama kaip ją reikia sekti. Jei jūs užsisakėte pristatymą su siuntos sekimo paslauga, elektroniniame laiške bus pridėtas siuntos numeris ir nuoroda kurjerio internetinėje svetainėje. Siuntos sekimo duomenų atnaujinimas gali užtrukti iki 1 dienos, nuo  siuntos išsiuntimo. Jei jūsų siunta neatvyksta per nurodytą pristatymo terminą, pirmiausia reiktų patikrinti kur siunta yra šiuo metu. Jeigu kurjeris pristatė pažeistą siuntą, jei jūs nesulaukėte siuntos reikėtų paklausti kaimynų ar siunta netyčia nepateko pas juos, patikrinti pašto dėžutę. Jei siuntos rasti nepavyksta, reikia susisiekti su kliento aptarnavimo skyriumi, bus užpildytas ir pateiktas skundas siuntų tarnybai, atsakymas gali užtrukti iki 10 dienų.

Pakavimo prekės

Pakavimo prekių gupę sudaro: įvairūs maišeliai, pakavimo juostos, plevelės, pakavimo popierius, dėžės, siuntinių vokai ir kt. Labai svarbu tinkamai supakuoti siuntinį, naudojant kokybiškas pakavimo medžiagas. Jeigu dėžė ar vokas neužklijuotas ar praplyšęs, neaiškiai  užrašytas gavėjo adresas, siuntinys gali lengvai pasimesti ir tapti lengvu grobiu vagims. Netvarkingai supakuotų siuntinių gali nepriimti nei pašto darbuotojai nei kurjeriai.