Moteriškos kuprinės – kur kas daugiau nei įprastas aksesuaras. Pastarosios jau nuo senų laikų lydi dailiosios lyties atstoves. Kadangi moteriškų kuprinų modelių yra labai daug, todėl dažnai šios turi net keletą variantų skirtingoms progoms. Kaip išsirinkti kuprinę iš tokio plataus asortimento?

Didelės moteriškos kuprinės

Dažniausiai didelės talpos moteriškos kuprinės yra pasirinkimas tų moterų, kurios mėgsta būti pasiruošusios kiekvienam gyvenimo atvejui. Tokių moterų prioritetas –  kuprinėje sutalpinti daug daiktų – tai gali būti kosmetikos priemonės, planšetė ar nešiojamasis kompiuteris, įvairūs dokumentai, piniginė, akiniai nuo saulės, pedkėlnes ir daugelis kitų daiktų, kurių gali prireikti bet kokioje situacijoje. Moterų, kurios gyvena itin įtemptame režime, kuprinėse dažnai tarp daiktų kuprinėje atsiranda ir užkandžių dėžutė, kuri itin pravarti kai įtemptos dienotvarkės metu lieka mažai laiko pavalgyti. Didelės kuprinės labai praktiškos, bet ne tik jų dydis gali nemažai pasakyti apie moterį, bet ir kuprinės spalvos, kurios taip pat yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis šį aksesuarą kasdieniniam nešiojimui. Populiariausios spalvos ko gero būtų – juoda, pilka, ruda, balta – tokios, kurios yra lengvai priderinamos prie kasdieninės aprangos.

Renkantis didelio dydžio kuprines galite atrasti madingų ir stilingų variantų. Verta atsižvelgti į tokius kriterijus, kaip Jūsų kūno forma, dėvima apranga, kuprinės kokybė, modelis, skyrelių kiekis ir pan. Šiais laikas, ko gero, greičiausias ir patogiausias būdas išsirinkti kuprinę yra pirkti ją internetu.

Verčiau įsigykite brangesnę, kokybiškesnę kuprinę

Dar vienas svarbus patarimas renkantis didesnio dydžio kuprinę – medžiagos pasirinkimas. Siūloma rinktis tvirtesnes rankines tam, kad jos nesuplyštų dėl didesnio daiktų kiekio. Rekomenduojama rinktis odines kuprines ir verčiau įsigyti brangesnę kuprinę, bet patvaresnę, kurį ne tik atrodys kokybiškai, bet ir ilgai tarnaus.

Mažesnės talpos kuprinės – puikus aksesuaras kasdienai

Po didelės talpos moteriškų kuprinių seka populiarios vidutinio dydžio arba mažo dydžio kuprinės, kurios puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Nors yra kompaktiškos, tačiau jos vis tiek sutalpina svarbiausius daiktus, o dėl to jos dažnai perkamos dėl patogumo. Moteris mažesnes kuprines labiau linkusios nešioti vasaros ir pavasario sezonais, kuomet norisi lengvumo ne tik dėl įvaizdžio, bet ir ypač dėl to, kad vasarą ko gero reikia nešiotis vis mažiau daiktų, nes, pvz., žiemos sezonu prireikia įsidėti megztuką ar šaliką, vaistų, karštos arbatos termosą ir kt., o vasarą reikiamų daiktų kiekis sumažėja, tad moterys yra linkusios pasirinkti įvairesnių spalvų ir mažesnės talpos moteriškų kuprinių.