Kokie veiksniai turi įtakoti naujus garažo durų kainas? Jei esate naujas garažo vartų rinkoje, jums gali kilti klausimas, kiek jums reikia skirti biudžetą šiam darbui. Na, viskas priklauso nuo to, ko nori naujuose garažo vartuose. Garažo vartų kaina gali svyruoti nuo 400 iki 4000 eurų ar net daugiau, reikia į šiuos veiksmus.

Durų dydis

Pirmasis veiksnys, turintis įtaką grynųjų pinigų sumai, kurį reikia sumokėti naujiems garažo vartams, yra durų dydis. Vieno automobilio garažo vartai yra akivaizdūs pigesni nei dviejų automobilių garažo vartai vien dėl to, kad jie yra mažesni ir turi mažiau medžiagų. Standartinio dydžio durys taip pat kainuos mažiau nei specializuotų dydžių (ir formų) vien todėl, kad jas galima tiesiogiai įsigyti iš gamyklos, o ne pateikti specialų užsakymą.

„Durų konstrukcija“

Tarp to paties dydžio durų konstrukcijos reikia padaryti kainų tapatumą. Pridėkite daugiau funkcijų, tokiomis kaip izoliacija, storesnis plienas ar langai, ir jūsų išlaidos akivaizdžiai padidėjo. Medinės garažo vartai paprastai yra brangesni nei plieninės durys, ir vėlgi jūs įvairiais kainų lygiais, pagrįstais naudojamų medžiagų kokybe, nuo presuotų medinių durų už maždaug 600 EUR iki medžio masyvo durų už kelis tūkstančius eurų.

Architektūriniai elementai

Kuo daugiau architektūros elementų pridėta prie savo durų, tuo daugiau jos kainuos. Jei perkate gamyklos duris, galite rinktis iš galimų langų, skydų ir apdailos variantų per daug nedidindami. Bet jei turėtų būti specialus duris, turėdamas atsižvelgti į padidėjusias darbo sąnaudas, kurios yra susijusios su kiekvienu papildomu puošmena. „Dynamic Garage Door“ galite pridėti tiksliu jūsų reikalingu elementu, įskaitant langus, medžio apdailą ir pasirinktą aparatūrą https://www.idomus.lt/lt/produktu-grupe/garazo-vartai.