Vilniuje gyvenantiems žmonėms paslaugomis naudotis yra nepigu – jos brangesnės nei kituose miestuose. Tai liečia netgi su laidotuvėmis bei kapaviečių tvarkymu susijusias paslaugas. Štai, paminklai Vilniuje gaminami didesnėmis kainomis nei tarkime – Klaipėdoje ar Kaune. Tačiau, specialistai pataria pirmiau pasidomėti kas nustato aukščiausias kainas. Visgi sostinėje galima rasti ir tokių paminklų gamintojų, kurie gali pasiūlyti gerokai mažesnes kainas nei kiti. Visiems ieškantiems paminklų gamintojų, pradžioje siūloma apsidairyti elektroninėje erdvėje. Ten bendrovės ir privatūs asmenys reklamuojasi aktyviau, ten ir konkurencija yra didesnė, todėl tikėtina, kad bus paprasčiau rasti prieinamas kainas siūlančius paslaugų teikėjus.

Paminklus Vilniuje nebūtina užsakyti iš populiariausių bendrovių – geriausia būtų rinktis tas bendroves, kurios nėra labai žinomos. Matote, kuo anksčiau į šią rinką žengia paslaugų teikėjai, tuo jų kainos pradžioje yra mažesnės, nes tokiu būdu jie siekia privilioti klientus. Taip pat reikia atsižvelgti į faktą, kad toliau nuo Vilniaus įsikūrusios bendroves siūlo pigesnes paslaugas. Tad, jeigu jums reikia paminklo už kuo mažesnę kainą, tai rinkitės kiek toliau esančias bendroves arba mažiau žinomus gamintojus.

Pravartu žinoti, kad ieškant paminklų gamintojų reikėtų atsižvelgti ir į jų darbo kokybę. Tai reiškia, kad susiradus kažkokį paminklų gamintoją, reikėtų pasižiūrėti ar internete nėra jokių skundų iš buvusių klientų. Jeigu jų nėra, lieka įvertinti kainas ir tiek. Pabrėžtina, kad norintiems mažiausių kainų nevertėtų rinktis tų paminklų, kurie būtų gaminami pagal jūsų specialius pageidavimus. Tai reiškia, kad jeigu taupote, tai tuomet jums reikėtų rinktis standartinius paminklus. Jų kainos visuomet būna mažiausios.

Kas liečia paminklų gamybos paslaugas, tai klientams pabrėžiama, jog montavimo darbai dažniausiai derinami atskirai. Jeigu užsisakysite tik paminklų gamybos darbus, tai tuomet jums teks atvykti ir paminklą pasiimti savu transportu, o apie montavimo darbus net nereikėtų svajoti. Jeigu jums reikia, kad užsakytas paminklas būtų ir pagamintas, ir sumontuotas kapinėse, tai tuomet reikėtų apie tai įspėti paslaugų teikėją iš anksto – tuomet galutinė kaina, tikėtina, jog išaugs. Dėl visų darbų reikia iš anksto viską suderinti, jog žinotumėte galutinę paslaugų kainą.