Paskolos be pajamųJei jūs norite gauti paskolą, turėtumėte suprasti, kad kreditoriai vertins jūsų mokumą. Trumpiau tariant, šiandien paskolos be pajamų nėra suteikiamos nei vienoje oficialioje kredito bendrovėje, unijoje, komerciniame banke ar tarpusavio skolinimo platformoje. Todėl jei rimtai galvojate apie paskolą ir norite, kad kreditoriai patvirtintų jūsų pateiktą paraišką, akivaizdu, kad privalote atitikti visus jų keliamus reikalavimus. Bet kuriuo atveju, kai kalbame apie paskolas, taip pat turėtume kalbėti ir apie didelę finansinių įsipareigojimų reikšmę asmeninei finansinei situacijai. Jei jūs gausite paskolą, turėsite ją grąžinti. Jei jos negrąžinsite laiku, bus pradėtos taikyti labai griežtos sankcijos, ką jau kalbėti apie tai, kad jūsų asmeninė kredito istorija taip pat taps daug prastesnė ir ateityje vargu ar jūs galėsite gauti paskolą, nes kreditoriai jumis daugiau nebepasitikės.

Žinoma, paskolos yra susijusios ir su daugybe kitų svarbių veiksnių. Pavyzdžiui, ar žinote, į kokius veiksnius atsižvelgia kreditoriai, kurie vertina savo potencialių klientų mokumą? Jei ne, pats metas pasidomėti, kadangi tokiu atveju jūs iš anksto galėsite daugiau ar mažiau nuspėti, koks galėtų būti kreditorių atsakymas ir kaip jus vertintų jūsų pasirinkti kreditoriai. Visuomet labai didelis dėmesys yra skiriamas vartotojo gaunamų mėnesinių pajamų dydžiui, taip pat niekuomet nepamirštama atsižvelgti ir į darbo stažą, finansinius įsipareigojimus ir jų dydį, asmeninę kredito istoriją ir kredito reitingą, šeimyninę padėtį ir vaikų skaičių, prašomos paskolos dydį ir jos paskirtį. Ir tai tikrai nėra vieninteliai svarbūs duomenys, kuriuos vertina kiekvienas oficialus kreditorius, prieš pateikdamas galutinį atsakymą, suteikti paskolą ar atmesti gautą paraišką.

Taigi, jei jūs planuojate gauti paskolą, taip pat nepamirškite, jog paskola turės būti grąžinta sutartomis sąlygomis. Todėl jei nenorite, kad jūsų finansinė situacija taptų blogesnė, turėtumėte būti budrūs ir nepasimauti ant kreditorių kabliukų. Tai reiškia, kad turėtumėte labai atidžiai perskaityti visas sutarties sąlygas ir viską, kas ten yra parašyta net mažiausiu šriftu. Bendrovės darbuotojai gali nepasakyti jums visko iki galo – dėl išprusimo stokos ar noro užsidirbti didesnių „bonusų“ jūsų sąskaita. Todėl neskubėkite uždėti savo parašo ant jokių sutarčių iki kol detaliai su jomis susipažinsite.