Ketinate pirmą kartą internetu pirkti prezervatyvus, bet didžiausias klausimas kyla – iš kur juos pirkti? Kadangi specializuotų internetinių parduotuvių, kurios prekiauja prezervatyvais, Lietuvoje nėra labai daug, patikimas parduotuves lengviausia rasti bus per paieškos sistemas. Jos gali pasiūlyti ne tik žymių gamintojų prezervatyvus, bet ir pigesnius gaminius, kurie mažai skiriasi savo kokybe nuo populiariausių apsaugos priemonių. Internete reikėtų labiau žiūrėti į tas el. parduotuves, kurios prekyba užsiima jau senokai. Kalba eina apie kelerius metus veikiančias el. parduotuves. Šiuo metu jos pateikia bene plačiau prezervatyvų pasirinkimą, o tas asortimentas pasižymi ne tik skirtingais prekiniais ženklais.

Elektroninės parduotuvės, kurios siūlo prezervatyvus bei kitas apsaugos priemones, dažniausiai leidžia filtruoti visus pasiūlymus pagal norimus kriterijus. Yra atskiria sudėlioti netgi prekiniai ženklai, yra atskiros kitų sekso reikmenų kategorijos. Tokios el. parduotuvės pabrėžia, kad perkant už nemažą sumą, visada galima tikėtis kažkokių nuolaidų ar akcijų. Tad, pirmiausia susiraskite seniausiai veikiančias el. parduotuves, nes jose pasirinkimas tikrai bus didelis. Pabrėžtina, kad kai kurios el. parduotuvės siūlo klastotes, tačiau tokie prekeivai ne visada išsilaiko labai ilgai.

Kadangi internete yra nemažai klastotėmis prekiaujančių asmenų, teisėsauga deda nemažai pastangų tokius sukčius sučiupti. Jums būtina suprasti, kad prezervatyvų kainos visur yra daugmaž vienodos, tačiau skiriasi tik antkainiais. Pavyzdžiui, jeigu kažkurioje populiarioje el. parduotuvėje randate ypatingai mažas kainas, tuomet galima suprasti, kad kažkas su tomis kainomis yra negerai, jeigu kažkur kitur jos yra žymiai didesnės. Tai gali būti paprastas ženklas, kad jums siūlomos klastotės. Tad, būtinai pasižiūrėkite ar siūloma produkcija yra sertifikuota, nes kitu atveju galite įsigyti labai prastos kokybės prezervatyvus, iš kurių nebus jokios naudos. Tokie prezervatyvai internetu parduodami dažnai.

Internetu prezervatyvais prekiaujančios el. parduotuvės visada siūlo įvairias akcijas, per kurias galima sutaupyti dar daugiau pinigų. Būtinai atkreipkite dėmesį į specialius pasiūlymus, kuriuose siūlomi prezervatyvų rinkiniai. Tokie rinkiniai sudaromi iš kelių ar net keliolikos prezervatyvų, o kainos tampa santykinai mažesnės nei perkant po kelis vienetus. Pristatymo mokestis irgi dažnai netaikomas, jeigu užsakymas yra gana nemažos vertės.