Ketinate užsisakyti statybinę medieną internetu, tačiau nelabai įsivaizduojate kaip vyksta pati užsakymo procedūra? Geriausias to pavyzdys – http://www.mediena.pro, nes čia galite užsakyti praktiškai visų rūšių medieną vos per kelias akimirkas. Internetu užsakyti medieną nėra sudėtinga. Tam reikia tik trupučio laiko ir galimybės padaryti apmokėjimą naudojantis internetinės bankininkystės sistema. Ieškantiems galimybių pigiau įsigyti medieną, tiesiog pradžioje reikėtų atkreipti dėmesį į pardavėjų bei įmonių pasiūlymus. Ypač svarbu nuodugniai perskaityti visą pateikiamą informaciją, kad paskui nebūtų kažkokių nereikalingų nesusipratimų. Internetu medieną užsisakyti galima vos per kelias minutes – svarbiausia yra žinoti ko jums tiksliai reikia.

Pasirinkus internetinę parduotuvę ar kažkokį pardavėją, jums reikia iš anksto pasidomėti ar jis yra patikimas. Radus pardavėją, elektroninėje erdvėje pabandykite rasti bent kažkokius atsiliepimus, jog būtų galima susidaryti vaizdą, kad pirkimas bus saugus. Dažnai apie pardavėjų nesąžiningumą klientai atsiliepia būtent internete. Tad, jums liks tik suvesti įmonės arba privataus asmens vardą bei pavardę ir tada matysite ar jis turi neigiamų atsiliepimų ar ne.

Jeigu jau išsiaiškinote, kad pardavėjas yra patikimas, tuomet žiūrėkite ar jis turi ką pasiūlyti. Pasižiūrėkite ar jo pateikiamame asortimente yra tai ko ieškote. Jeigu pardavėjas neturi kažkokios rūšies medienos, kurios jums reikia, tuomet teiraukitės dėl privataus užsakymo. Trumpai tariant, kai kurios įmonės priima privačius užsakymus pagal individualius pageidavimus. Jos gal paruošti medieną pagal kliento poreikius t.y. pagal jo pateiktus išmatavimus ir kiekį. Jeigu to nesiūlo, tuomet ieškokite kito pardavėjo.

Radus tai ko reikia, liks tik pateikti užsakymą. Jis gali būti pateikiamas keliais būdais ir kiekvienas pardavėjas gali naudoti skirtingą užsakymo priėmimo metodą. Trumpai tariant, dažniausiai pasitaiko atvejų, kuomet viskas vykdoma standartiškai kaip el. parduotuvėse. Tiesiog viskas sukraunama į virtualų krepšelį, nurodomi pristatymo duomenys ir laukiama. Tačiau kai kur užsakymai gali būti priimami individualia tvarka –  gali tekti susisiekti su pardavėju ir žodžiu viską derinti.  Taip pat verta paminėti, kad atsiskaitymo tvarka gali būti įvairi ir ji priklauso būtent nuo pardavėjo. Kai kurie pardavėjai netgi leidžia sumokėti pinigus atvykus užsakymui.