Pigiausi šviesos efektai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas dažniems renginiams. Ketinantiems pirkti naują įrangą, patariama labiau atsižvelgti į muzikos prekėmis internetu prekiaujančių pardavėjų pasiūlymus. Jie dabar kaip niekad patrauklūs. Jūs galite įsigyti itin pigius šviesos efektus, kurie jūsų veikloje tarnaus ilgą laiką. Žinoma, sakydami „pigius“, turime galvoje, kad už atitinkamą kainą galima įsigyti ypač patvarius įrenginius, kurie nesuges po kelių kartų naudojimo. Norintiems įsigyti šviesos efektus geriausiomis kainomis, iš pradžių reikėtų viską kruopščiai paskaičiuoti. Tai liečia tiek patalpas, tiek įrenginių kiekį. Tokios el. parduotuvės kaip „6stygos.lt“, dabar siūlo labai platų asortimentą, kuris skirtas tiek renginių organizatoriams, tiek įvairiausių klubų savininkams.

Šviesos efektai gali būti pasirenkami ne tik pagal galingumą ir galimybes, bet ir pagal kainas. Kalbant apie klubus, tai logiška, jog jų patalpų dydis nėra toks didelis, kaip arenose, kuriose rengimai didelio masto koncertai. Dėl to šviesos efektus galima rinktis pagal patalpų plotą. Jeigu patalpos nėra didžiulės, tai tuomet galima rinktis kiek silpnesnius šviesos efektus bei kitus įrenginius. Pabrėžtina, kad dabar el. parduotuvės siūlo įvairiausius įrenginius, kurie skleidžia skirtingų rūšių šviesos efektus. Vieni skleidžia įprastą šviesą, kiti – skirtingų spalvų lazerinius spindulius. Tokius šviesos efektus galite rinktis ir pagal renginių ar patalpų pobūdį. Pavyzdžiui, jeigu šiuos įrenginius montuosite kokiame nors restorane, tai logiška, kad tie šviesos efektai, kurie skirti klubams ar dideliems koncertams, nebus tinkamas pasirinkimas restoranuose.

Šviesos efektus skleidžiantys įrenginiai gali būti pasirenkami pagal kelias kategorijas. Norintiems apsieiti be didesnių išlaidų, būtina kruopščiai paskaičiuoti patalpų plotą. Aiškiau kalbant, jums reikia paskaičiuoti erdvę, kurioje šviesos efektai turės būti matomi. Savaime suprantama, kad šviesos efektai nebus reikalingi sandėliuose ar virtuvėje. Dėl to būtina viską kruopščiai paskaičiuoti prieš įsigyjant šiuos įrenginius. Renkantis šviesos efektus, taipogi būtina skaityti jų specifikaciją.

Perkantiems internetu, būtina kruopščiai perskaityti informaciją, kuri pateikiama kiekvieno įrenginio aprašyme. Ten nurodomi visi niuansai. Matote, vieni šviesos efektai turi būti prijungiami prie valdiklių, kiti gali veikti savarankiškai. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir patalpų pobūdžio.

Kalbant apie šviesos efektų įsigijimą, labiausiai patartina vengti neaiškius gaminius siūlančių privačių asmenų. Visi įrenginiai turėtų būti perkami iš oficialių vietų t.y. tų, kurios prekyba šiais įrenginiais užsiima legaliai. Matote, jeigu jūs šviesos efektus pirksite iš neaiškia veikla užsiimančių asmenų, tai tokiu atveju galite negauti ir garantinio aptarnavimo. Blogiausia kas gali nutikti – prarasite pinigus ir tiek. Yra daug sukčių, kurie siūlo neva aukščiausios kokybės šviesos efektus, tačiau kai pirkėjas perveda pinigus, pardavėjas taip ir nebepasirodo. Tada klientai praranda nemažas sumas. Viso to išvengsite, jeigu šviesos efektai bus perkami iš el. parduotuvių, kurios yra patikimos ir žinomos.

Norintiems šviesos efektus įsigyti mažiausiomis kainomis, tiesiog būtina kruopščiai viską paskaičiuoti. Žinant reikalingų įrenginių kiekį, bus galima dairytis į specialius pasiūlymus. Pavyzdžiui, kai kuriose el. parduotuvėse matomi ypatingi pasiūlymai, kuomet galima įsigyti keletą šviesos efektų dar mažesnėmis kainomis nei perkant juos visus po vieną atskirai. Būtinai pasidomėkite tokiais pasiūlymais.