Vandens šildytuvai Stiebel Eltron Tempra 24 Plus yra ENERGY STAR sertifikuotas vidaus vandens šildytuvas, kuris jūsų namams tiekia iki 11 GPM karšto vandens. Vien dėl to „Rinnai“ vandens šildytuvai yra efektyviausi dujiniai vandens šildytuvai be bako, kuriuos galite įsigyti.

Ekonomiškas naudojimas

 

 

Mažiausia kuro kaina už šildytuvą be bako yra ir tikriausiai bus po 10 metų ir taip toliau. Pavyzdžiui, dujinis agregatas bus daug mažiau efektyvus nei elektrinis vandens šildytuvas, tačiau kadangi dujos yra daug pigesnės, dujinis vandens šildytuvas yra daug pigesnis nei elektrinis vandens šildytuvas. Kai kuriais atvejais jūsų vandens šildytuvo kuro šaltinis priklausys nuo jūsų esamo namo dizaino, tačiau perėjimas nuo elektros prie dujų nėra ypač brangus, išskyrus tai, kad daugelyje vietų reikia, kad licencijuotas rangovas atliktų konversiją.

 

 

 

Galite rinktis dujinius ir elektrinius betalpinius įrenginius, taip pat mini vandens šildytuvus, tinkančius virtuvėms ir kitoms patalpoms, kur reikia tik nedidelio karšto vandens kiekio. Saulės vandens šildytuvai yra puikūs, tačiau dažnai jie geriausiai veikia kaip antrinė sistema, šildant vandenį arba palaikanti jį šiltą, neišskiriant dujų ar karšto vandens.

Baseinų šildytuvai

 

Atsukus karšto vandens čiaupą šaltas vanduo per šilumokaitį patenka į įrenginį, kur jį šildo dujiniai degikliai arba elektriniai komponentai. Taškiniai šildytuvai tiekia vandenį toliau nuo centrinio šildymo ir gali būti su baku arba be jo. Šildytuvas turi savireguliacinį mechanizmą, kuris šildo vartotoją neperkaisdamas.

 

 

 

Be to, EcoSmart ECO naudoja savireguliuojančią technologiją, kuri subalansuoja elektros ir karšto vandens gamybą, gerina šildytuvų energijos vartojimo efektyvumą. Dėl savo kompaktiško dydžio jį galima montuoti į šoną, tačiau su 87 500 BTU gali tiekti greitą ir be galo karštą vandenį visam namui. „Rinnai V65eN“ galima įsigyti su gamtinėmis dujomis arba propanu, o turėdamas 120 000 BTU ir 6,5 GPM srautą, jis gali tiekti karštą vandenį į kiekvieną jūsų namų maišytuvą.

Energijos efektyvumas

 

Neprilygstamo energijos vartojimo efektyvumo ir puikaus karšto vandens srauto dėka Rinnai RUC98iN yra geriausias dujinis šildytuvas be bako, skirtas dideliems namams šiandieninėje rinkoje. Momentiniai šildytuvai būna įvairių dydžių, reikia pasirinkti dydį pagal savo poreikius, o jei gyvenate su šeima, to reikia ir jūsų šeimai. Šildytuvai be bako gali veikti tiek dujomis, tiek elektra; su pirmuoju dažniausiai naudojami mažesni, o su antruoju – didesni: energijos poreikiai skirsis priklausomai nuo šildytuvo dydžio ir galios. 

 

Pabaigai

 

Palyginti su tradiciniu vandens kaupimo tipo elektriniu vandens šildytuvu, šilumos siurblio vandens kaupimo tipo elektrinis vandens šildytuvas gali sutaupyti energijos 50%, o dujų kondensacinis vandens šildytuvas gali sumažinti energijos suvartojimą apie 25%, palyginti su tradiciniu dujų kaupimo tipu. vandens šildytuvas.